• Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában. Amerikai tulajdonú vállalatunk megközelítőleg 95,000 munkavállalót foglalkoztat és több, mint 175 országban értékesíti termékeit.Az Eaton Magyarországon két telephellyel van jelen. Győri gyárunk 2008 óta állít elő ipari olvadó biztosítékokat, 2015 nyarán pedig budapesti Business Centerünk is megkezdte működését.
  • Raktáros

    Főbb feladatok, munkák:

      • Megrendelések pontos, rendezett összeállítása, termelésnek történő átadása
      • A beszállított áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése
      • Targonca használat
      • Raktáron belül, tárhelyek közötti árumozgatás
      • Rakományképzés, termékek összekészítése, csomagolás, címkézés, áruátadás a fuvarozók részére
      • Leltározásban való aktív részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Raktározásban szerzett 1-3 év tapasztalat
      • 3312, 3313 és 3324 típusú könnyűgépkezelői jogosítvány szükséges a munkavégzéshez, amelynek megszerzését vállalatunk biztosítja
      • Középfokú végzettség
      • Pontos, precíz munkavégzés
      • Önállóság
      • Megbízhatóság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete
      • Logisztikai képesítés
      • Word, Excel felhasználói szintű ismeret

    Amit kínálunk:

      • Multinacionális környezet
      • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
      • Ingyenes céges buszjárat

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Győr, Ipari Park

    Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.