E-CONSULT XXI Kft.
  • Autóápolási termékek forgalmazása

  • Munkatársat keresünk

    Raktáros

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Folyamatosan ellátja a gazdasági szervezet raktározással kapcsolatos tevékenységeit és gondoskodik a zavartalan üzemeltetési körülményekről.

      Feladatok:
      - készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése, raktárközi átadása
      - beszerzés megrendelés összeállítása

      az áru beérkezésének fizikai, illetve gépi átvétele- betárolása,
      anyagmozgatás,
      megrendelések szedése, csomagolása, szállításra való előkészítése,
      számlázás a társaság által használt rendszeren

      - raktári kartonok készítése
      - számlák, forgalmi kimutatások egyeztetése, összesítő kimutatások készítése, információk adása a készletek nagyságáról
      - szállítólevelek kiállítása
      - a raktár számítógépeinek és kapcsolódó egységeinek kezelése
      - a bizonylati rend és okmányfegyelem betartása
      - a raktárban lévő készletek mennyiségének, minőségének, raktározásának, kiadásának, nyilvántartásának, a raktár rendjének és tisztaságának ellenőrzése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Felelőségteljes, precíz munkavégzés, megbízhatóság

      középfokú végzettség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Targoncavezetői gyakorlat

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    7400 Kaposvár, Alkotmány utca 24.

    Kérjük, szíveskedjenek csatolni magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzukat.