Diebold

Expect more. Connect more. Be more at Diebold Nixdorf.  Our teams automate, digitize, and transform the way more than 75 million people around the globe bank and shop in this hyper-connected, consumer-centric world. Join us in connecting people to commerce in this vital, rewarding role.

Raktáros

A Diebold Nixdorf Kft. munkatársat keres raktáros munkakörbe.

Elvégzendő feladatok:

    • A raktári rend fenntartása, árupakolás, kicsomagolás, rendszerezés magasemelésű targoncával,
    • Szállitmányokkal kapcsolatos adminisztráció elvégzése,
    • Beérkezett áru rögzitése SAP rendszerben,
    • Áru javitásra történő kiadása, a szerviztechnikus kollégák ellátása alkatrészekkel, visszahozott alkatrészek kezelése, adminisztrálása,
    • Információáramlás biztositása társosztályok részére.

Elvárásaink:

    • Legalább középfokú végzettség, releváns munkatapasztalat,
    • Min.1-2 éves raktárosi tapasztalat,
    • Jó kommunikációs készség, problémamegoldás,
    • Felelősségteljes, önálló munkavégzés,
    • Jó csapattag,
    • Agilis, nyitott, tanulni, fejlődni vágyó egyéniség,
    • Alapszintű angol nyelvtudás,
    • Microsoft office ismeret, SAP ismeret előny,
    • Targoncavezetői jogositvány.

Amit a Diebold Nixdorf Kft. kinál:

    • Stabil multinacionális háttér,
    • Cafetéria , BKK bérlet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Vecsés, Vecsés

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.