Raktáros diákmunka - Törökbálint (WHC021170)

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Törökbálint

Partnerünk Magyarország legnagyobb játék kis- és nagykereskedelmi áruházait szolgálja ki. Az üzletekbe történő kiszállításon kívül az online rendelések feldolgozása is a törökbálinti raktárban történik.

Feladatok:

    • Anyagmozgatás, komissiózás
    • A raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
    • Online értékesítés összeállítása, csomagolása, esetenként számlázása
    • Raktári rend biztosítása

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
    • Heti min. 2-3 nap vállalása (hétfőtől szombatig)
    • Precíz, megbízható munkavégzés
    • Raktáros tapasztalat előny
    • PDA ismeret (csuklóterminál)
    • Betöltött 18. életév

Egyéb információ

Dolgozz együtt barátaiddal suli után!

Amit kínálunk

    • Rugalmas munkaidő
    • Ingyenes céges buszjárat Budapestről (plusz az utazási idő óradíjban megtérítve)
    • Br. 1450 Ft/óra havi ledolgozott 80 óra alatt (25 év alatt nettó)
    • Havi ledolgozott 80 óra felett Br. 1600 Ft/óra az első órától kezdve
    • Szakmai gyakorlat leigazolása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Törökbálint