Raktáros diákmunka - Fót (WHC021082)

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Fót

A világ vezető gyártó cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el.A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban.Az erőforrások bővítésének köszönhetően több munkakör is megnyílt, így az alábbi pozícióra is várunk jelentkezőket!

Feladatok:

    • Projekt kezdésekre történő anyag-összekészítés lista alapján
    • A minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása
    • Alapanyagok, alkatrészek, valamint késztermékek kézimozgatása, kezelése, pakolása
    • Csomagolás során történő közreműködés
    • Csomagolási anyagok összekészítése
    • Ömlesztett- és szálanyagok előkészítése felhasználásra/kiküldésre
    • Raktározási általános feladatok segítése
    • Munkavédelmi és egyéb szabályok betartása a raktározási folyamatok során

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Heti minimum 20 óra vállalása
    • Precíz, alapos munkavégzés
    • Megbízható hozzáállás

Egyéb információ

Diákmunka lehetőség!

Amit kínálunk

    • Bruttó 1600 Ft-os órabér
    • Stabil, multinacionális háttér, biztos munkahely
    • Nemzetközi csapat, egyedülálló projektek
    • Szakmai kihívások, lehetőség a szakmai ismeretek bővítésére
    • Az alap órabéren túl ingyenes céges buszjáratok Budapestről, illetve Fót közeli településekről
    • Saját autó esetén a bejárás támogatása, egészségbiztosítás, saját edzőterem
    • Kedvezményes árú étkezés biztosított

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Fót