Danubius Zrt.
Csatlakozz hozzánk

Raktáros

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Raktárok árukészletének szakszerű tárolása, mozgatása, bizonylatolása,
    • Rendbe tartja a raktárakat, szállító eszközöket,
    • Megrendeléseket ír az Oracle megfelelő moduljában
    • Részt vesz a leltározások előkészítésben
    • Segíti a beszerzési munkatárs munkáját

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel)
    • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
    • Kiváló kapcsolatteremtő képesség, vevőorientált gondolkodásmód.
    • Hatékony, önálló munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Beszerzési területen szerzett munkatapasztalat
    • Szakirányú végzettség
    • Oracle, Rest Info rendszer ismerete

Amit kínálunk:

    • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
    • Fiatalos, dinamikus környezetet, nemzetközi szállodalánci munkakultúrát.
    • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket
    • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
    • Az öngondoskodás segítését cafetéria rendszer formájában
    • Ingyenes főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
    • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1074 Budapest, Rákóczi út 90.

Egyéb juttatások:

cafeteria

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes szakmai önéletrajzodat!