GreenSite International Zrt.

Webáruház keresi

Raktáros / csomagoló - azonnali kezdés

munkatársát

Dinamikusan fejlődő szombathelyi székhellyel működő, nemzetközi, online kereskedelmi vállalkozás keresi raktáros, csomagoló munkatársát!

Főbb feladatok:

  • Bejövő áru átvétele és bevételezése vonalkódos rendszerben.
  • Visszáru átvétele.
  • Beérkezett áru elhelyezése a raktárban.
  • Megrendelt termékek kiszedése raktárból.
  • Raktárból kiszedett áru becsomagolása.
  • Összecsomagolt megrendelések átadása a futárszolgálatnak.

Elvárás:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség.
  • Talpraesett magatartás, önálló problémamegoldó képesség.
  • Legalább 2 éves tapasztalat raktáros pozícióban.
  • Terhelhetőség.

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány.
  • Tapasztalat áruszállító jármű vezetésében.

Amit biztosítunk:

  • Kellemes baráti, fiatalos légkör.
  • Célok teljesülése esetén negyedéves és év végi extra juttatások.
  • 250.000 Ft-os bruttó bér.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Csomagolás, Feltöltés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

166.250 Ft

Munkavégzés helye:

Szombathely, Öntő utca 30.