Csomagküldő.hu Kft.

Nemzetközi hátterű, logisztikával és e-kereskedelemmel foglalkozó cég

Bővülő csapatunkba

Raktáros

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    - beérkező és kiszállítandó csomagok átvétele, osztályozása
    - csomagok kezelése, cimkézése
    - adminisztrációs feladatok rendszerszintű ellátása
    - leltározási és fuvarszervezői feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - felhasználói szintű számítógépes ismeret

    - megbízhatóság, precizitás, problémamegoldó képesség
    - jó kommunikációs és szervezőkészség
    - három műszak vállalása
    - pályakezdők jelenkezését is várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - vezetői engedély (B kategória) - előny, de nem feltétel

    - targoncavezetői engedély -előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

    - utazási támogatás
    - teljes munkaidő (műszakbeosztás szerint)
    - műszakpótlék
    - fejlődési lehetőség
    - nemzetközi munkakörnyezet
    - rugalmasság: a műszakbeosztás megeszélés alapján történik

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Teve utca 60.

"Jelentkezem" gombra kattintás után, bérigény megjelölésével kérjük az önéletrajzokat csatolva elküldeni!