Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    Feladatok:

    • raktár napi működésének biztosítása
    • alapanyagok komissiózása és visszavételezése a termelési területekről
    • raktározás magas raktárban, az előírások betartása mellett
    • a raktári bevételezési és a raktárból történő kiadások könyvelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • emelőgép-kezelői bizonyítvány (gáz és elektromos üzemű targonca) megléte
    • raktározási területen szerzett tapasztalat előny
    • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
    • precíz, pontos és gyors munkavégzés (3 műszak vállalása)

Amit kínálunk:

    nagyvállalati környezet, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés, jó hangulatú munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7100 Szekszárd, Selyem utca

Egyéb juttatások:

cafeteria

Magyar nyelvű önéletrajz