A CabTec Cégcsoport egy globálisan működő sikeres svájci vállalkozás, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag. A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai székhelyein dolgozó több mint 1000 munkatársa, valamint közel 50 éves tapasztalata garantálja a stabilitást, megbízhatóságot.

Kecskeméti gyáregységünkbe keresünk

Raktáros

munkatársat.

FELADATOK:

  • A termékek termelés és kiszállítási igények szerinti kommissiózása, előkészítése a FIFO elv betartásával.
  • A raktári bevételezés és a raktárból történő kiadások, visszavételezések késedelem nélküli könyvelése az érvényes belső előírások alapján.

SZÁMUNKRA TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA

  • rendelkezel min. 1-2 éves raktározási munkatapasztalattal,
  • jellemző rád a gyors munkatempó, a szorgalom és a kitartás.

ELŐNYKÉNT KEZELJÜK, HA

  • van emelőgépkezelői OKJ végzettséged és
  • gépkezelői jogosítványod vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncára.

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK?

  • Stabilitás
  • Cégünk a targoncavezetői engedéllyel nem rendelkezők számára ingyenes képzést biztosít
  • Tervezhető, kiszámítható munkaidő:
    1. műszak vállalása esetén 6:00-14:00-ig tartó munkaidő beosztás,
    2. műszak vállalása esetén 6:00-14:00-ig és 14:00-22.00- ig tartó munkaidő
  • A pozicióban akár nettó 220 ezer forintos bér is elérhető
  • Béren kívüli juttatás (cafetéria már próbaidő alatt)
  • Ingyenes céges buszjárat (több településről pl: pl: Nagykőrös, Tiszaalpár-Lakitelek, Kiskunfélegyháza)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldd el fényképes önéletrajzod.