BUS CENTER Kft.

RAKTÁROS

Raktáros munkatársakat keresünk autóbuszok és haszonjárművek teljeskörű javításával, felújításával foglalkozó vállalkozás budafoki telephelyére.

Feladatok:

  • műhelymunkához szükséges anyagok, alkatrészek beszerzésének intézése szerződött partnerektől
  • beszerzett alkatrészek bevételezése, nyilvántartása, kiadása raktári program és anyagkezelési szabályzat szerint
  • alkatrészek raktári elhelyezése, kezelése, minimál készlet figyelés
  • egyedi beszerzési feladatok elvégzése beszerző gépjárművel
  • állandó készlet vonatokozásában a beszerzési javaslat elkészítése, készletgazdálkodás
  • kézi és célszerszámok nyilvántartása, kezelése
  • alvállalkozói és alkatrész felújítói megrendelések ügyintézése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett 3 év tapasztalat
  • precizitás és jó adminisztrációs képesség
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • járműalkatrész raktározási ismeretek
  • jármű szerkezeti ismeretek
  • műhely adminisztrációs programok kezelésében szerzett gyakorlat

Juttatások:

  • versenyképes jövedelem
  • havi cafetéria
  • bejárási vagy lakhatási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

Önéletrajzokat bérigény megadásával a „Jelentkezem” gombon keresztül kérjük megküldeni.