Raktáros

Bruttó 390e Ft havi bér Bónusz

Burger King®

Budaörs, Vasút út 9.

A FUSION GROUP amerikai tulajdonú vállalat 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. Mára 51 BURGER KING®, 8 BELLOZZO® és 2 ANNA CAFÉ™ tartozik cégcsoportunk portfóliójába.

Jelenleg több, mint 2.000 munkatárs dolgozik hálózatunkban, ám a következő években folyamatosan bővítjük egységeink számát az ország több városában.

Ha te is úgy érzed, hogy jó csapatjátékos vagy, lételemed a folyamatos fejlődés, és kitartóan építed karrieredet, akkor jelentkezz az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS – KOMISSIÓZÓ

Budaörsi telephelyünkre, élelmiszer raktárba keresünk megbízható, lelkes munkatársakat hosszú távra, teljes munkaidőben, akár azonnali kezdéssel, hétfőtől péntekig reggel 6:00 órától kezdődő munkavégzéssel.

Gyere és légy egy jó csapat tagja!

Főbb feladataid:

  • Gyalogkíséretű targoncával komissiózás FEFO szedési lista alapján.
  • Komissiózott áru-összekészítése, csomagolása kiszállításra, raklapok fóliázása, rakodás.

Egyéb feladataid:

  • A beszállított termékek szakszerű átvétele és betárolása.
  • Raktáron belüli anyagmozgatás, árukészlet kezelése.
  • Élelmiszerbiztonsági alapelvek alkalmazása.
  • Leltározási feladatok.
  • Munkaterület rendben tartása.
  • Feladatkörödhöz kapcsolódó raktári szabályok, előírások betartása.

Elvárásaink:

  • Érvényes emelőgépkezelői jogosítvány (gyalogkíséretű, vezetőállásos és vezetőüléses) – mindhárom szükséges.
  • Raktározási területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat.
  • Jól tudj másokkal együtt dolgozni, kis létszámú csapat vagyunk. :)
  • Pontosan, precízen végzed a munkádat.
  • Kitartó és becsületes vagy.
  • Erős fizikumod van, jó az állóképességed.

Előnyt jelent:

  • Azonnal tudsz kezdeni.
  • Dolgoztál már élelmiszer raktárban.
  • Van „B” kategóriás jogosítványod.

Amit kínálunk neked:

  • Jól tervezhető 1 műszakos munkarend, szabad esték és hétvégék, ami mellett egyéb rendszeres elfoglaltságot is vállalhatsz.
  • Bércsomagod: br. 390.000 Ft-os munkabér + plusz br. 25.000 Ft cafeteria juttatás (választható elemekkel) + munkába járás támogatás.
  • Éves bónuszt – teljesítményed alapján.
  • Határozatlan idejű munkaszerződést.
  • Bejelentett munkát.
  • Céges mobiltelefont.
  • Kedvezményes étkezést a Burger King és Bellozzo éttermeiben.
  • COVID időszakban is stabil munkahelyet.
  • Magyarországon 1991 óta jelenlévő stabil háttérrel rendelkező munkáltatót.
  • Kedvezményes mobilflottát a munkatársunknak és akár családjának is.

Munkavégzés helye: Budaörs, Vasút út 9.

Cégünkről:

A FUSION GROUP amerikai tulajdonú vállalat 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. Mára 51 BURGER KING®, 8 BELLOZZO® és 2 ANNA CAFÉ™ tartozik cégcsoportunk portfóliójába. Jelenleg 2.000 munkavállaló dolgozik hálózatunkban, ám a következő években folyamatosan bővítjük egységeink számát az ország több városában.

A BURGER KING® a világ egyik legnagyobb gyorsétterem-hálózata több, mint 11.000 étteremmel és naponta több mint 15 millió vásárlóval. Mi, magyarországi kizárólagos franchise partnerként olyan fiatalos munkavállalói csapatot építettünk ki az elmúlt évtizedek során, ahol nemcsak munkahelyre, de barátokra, családra lelhetsz.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!