Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A FUSION GROUP amerikai tulajdonú vállalat 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. Mára 41 BURGER KING®, 2 BELLOZZO® és 2 ANNA CAFÉ™ tartozik cégcsoportunk portfóliójába.

Jelenleg 1.600 munkatárs dolgozik hálózatunkban, ám a következő években folyamatosan bővítjük egységeink számát az ország több városában.

A jövőd rajtad múlik!

Ha te is úgy érzed, hogy jó csapatjátékos vagy, lételemed a folyamatos fejlődés, és kitartóan építed karrieredet, akkor jelentkezz budaörsi munkavégzéssel az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS

FELADATOK:

  • A beszállított termékek szakszerű átvétele
  • A szedési lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése
  • Raktári folyamatok biztosítása, leltározási feladatok ellátása
  • A feladatköréhez kapcsolódó raktári szabályok előírások betartása
  • Hétfőtől péntekig, reggel 6-tól 14 óráig tartó munkavégzést

ELVÁRÁSOK:

  • Érvényes emelőgépkezelői jogosítvány (vezetőállásos, gyalogkíséretű és vezetőüléses)
  • Rugalmasság
  • Erős fizikum, állóképesség
  • Precizitás és pontosság
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Nettó 180 000 Ft juttatási csomagtól (választható cafeteria elemekkel)
  • Kedvezményes mobilflottát
  • Ingyenes sportolási lehetőséget
  • 20%-os kedvezményt a BURGER KING éttermekbe
  • Munkába járás támogatást
  • Stabil, bejelentett, hosszútávú munkát
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Magyarországon 1991 óta jelenlévő stabil háttérrel rendelkező munkáltatót

    A FUSION GROUP amerikai tulajdonú vállalat 1991 óta üzemeltet éttermeket Magyarországon. Mára 41 BURGER KING®, 2 BELLOZZO® és 2 ANNA CAFÉ™ tartozik cégcsoportunk portfóliójába. Jelenleg 1.600 munkavállaló dolgozik hálózatunkban, ám a következő években folyamatosan bővítjük egységeink számát az ország több városában.

    A BURGER KING® a világ egyik legnagyobb gyorsétterem-hálózata több, mint 11.000 étteremmel és naponta több mint 15 millió vásárlóval. Mi, magyarországi kizárólagos franchise partnerként olyan fiatalos munkavállalói csapatot építettünk ki az elmúlt évtizedek során, ahol nemcsak munkahelyre, de barátokra, családra lelhetsz.

    A BELLOZZO® márkát a FUSION magyarországi csapata fejlesztette, melyet a mindennapi olasz konyha hívott életre. Három kulcsszavunk: friss, minőségi, olasz, mely nemcsak ételeinket, hanem munkakörnyezetünket is jellemzi. Munkavállalóként így egzisztenciát építhetsz, és lehetőséged nyílik az olasz konyha fortélyainak elsajátítására.

    ANNA CAFÉ™ néven ápoljuk immár két évtizede az ötvenes évek kávéházi hagyományát. Mai napig jól képzett, klasszikus értékrendet képviselő csapatunk növeli a belvárosi kávézók patinás hangulatát, ahol új munkatársaink is megtapasztalhatják ennek a miliőnek a varázsát.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs

Önéletrajzodat, bérigény megjelölésével a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros
  • Hirdető cég: Burger king
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Feladatok: A beszállított termékek szakszerű átvétele A szedési lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése Raktári folyamatok biztosítása, leltározási feladatok ellátása A feladatköréhez kapcsolódó raktári szabályok előírások betartása Hétfőtől péntekig, reggel 6-tól 14 óráig tartó munkavégzést
  • Elvárások: Érvényes emelőgépkezelői jogosítvány (vezetőállásos, gyalogkíséretű és vezetőüléses) Rugalmasság Erős fizikum, állóképesség Precizitás és pontosság Terhelhetőség
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-18
  • Lejárati dátum: 2018-05-25
Állás, munka még: Burger king>