Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A BURGER KING® a világ második legnagyobb gyorsétterem hálózata több mint 11.000 étteremmel és naponta több, mint 15 millió vásárlóval.

A magyarországi BURGER KING® éttermeket a Fusion Befektetési Zrt. üzemelteti. Folyamatosan bővülő hálózatunk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakör ellátására:

RAKTÁROS

Feladatok:

  • A beszállított termékek szakszerű átvétele
  • A szedési lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése
  • Raktár biztosítása, leltározási feladatok
  • Elektromos gyalogkíséretű targonca használata

Elvárások:

  • Érvényes emelőgépkezelői vizsga
  • Raktározás területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Rugalmasság
  • Precizitás és pontosság
  • Terhelhetőség
  • Megfelelő és ápolt megjelenés, jó kommunikációs készség, önállóság, dinamizmus

Amit biztosítunk:

  • Stabil, bejelentett, hosszútávú munkát
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatás
  • Azonnali munkakezdés
  • Hétfőtől péntekig, reggel 6-tól 14 óráig tartó munkavégzés
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Magyarországon 1991 óta jelenlévő stabil háttérrel rendelkező munkáltatót

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros
  • Hirdető cég: Burger king
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Feladatok: A beszállított termékek szakszerű átvétele A szedési lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése Raktár biztosítása, leltározási feladatok Elektromos gyalogkíséretű targonca használata
  • Elvárások: Érvényes emelőgépkezelői vizsga Raktározás területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat „B” kategóriás jogosítvány Rugalmasság Precizitás és pontosság Terhelhetőség Megfelelő és ápolt megjelenés, jó kommunikációs készség, önállóság, dinamizmus
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-12
Állás, munka még: Burger king>