PRODUKTEAM Kft.

Acélipari termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk munkatársakat!

RAKTÁRI MUNKALEHETŐSÉGEK - BUDAPEST, XXI. KERÜLET

Hirdetés szövege:

    • Be- és a kimenő áru gépi és kézi mozgatása;
    • raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése;
    • leltározásban történő részvétel;
    • raktári rend betartása;
    • egyéb raktáros feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum alapfokú végzettség;
    • erős fizikum;
    • megbízható, pontos, felelősségtudó munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Előnyt jelent: targonca- vagy daru gépkezelői jogosítvány vagy OKJ képzés.

Amit kínálunk:

    • Bérezés: bruttó 260.000-340.000 Ft/hó;
    • cafetéria;
    • délutános műszakra +30% műszakpótlék;
    • teljes munkaidős, bejelentett munkahely;
    • hosszú távú munkalehetőség.

    Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

    Munkavégzés ideje:

    hétfőtől-péntekig, 2 műszakban:

    Délelőttös műszak: H-Cs 6:00-14:45; P 6:00-13:30

    Délutános műszak: H-Cs 12:00-20:45; P 12:00-19:30

    Munkába állás: akár azonnal.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria