ALPHA-VET KFT.

Raktáros (Budapest XIV. kerület)

Hirdetés szövege:

    Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres raktáros pozícióra, budapesti, 14. kerületi munkahelyre.

    Feladatok:

    • anyagmozgatás, árupakolás, • csomagolás, • áru-összekészítés, • raktári rend fenntartása, • áruátvétel, • kimenő csomagok ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások:

    • alapfokú végzettség,

    • targoncás jogosítvány,

    • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,

    • hasonló területen szerzett gyakorlat,

    • alapfokú számítógépes ismeretek,

    • nagyfokú terhelhetőség, könnyed, gyors mozgás,

    • csapatszellem.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előny:

    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
    • logisztikai végzettség.

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem, • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér, • dohányfüst mentes munkahely, • fiatalos, lendületes csapat, • előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell.

    További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

    1. Sportrendezvények

    2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása

    3. Dolgozói bankszámla vezetés

    4. Modern konyhák

    5. Modern irodák

    6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra

    7. Dolgozói tájékoztatás

    8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek

    9. Nyaralási lehetőség

    10. Egészségmegőrzés

    11. Alapítványi segítség

    12. Céges családi nap

    Munkavégzés helye: • Budapest XIV. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1144 Budapest, Remény utca

Egyéb juttatások:

céges üdülés, üdültetés

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével ellátott, fényképes önéletrajzát.