Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több mint 3000 munkavállalót foglalkoztatunk és közel 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

RAKTÁROS

– Magas kereseti lehetőséggel –

(Budapest)

A Te feladataid:

  • Raktári áruk összegyűjtése polcokról, vonalkód olvasó használatával
  • Termékek betárolása polcokra
  • Árukiadás szállítóautókra
  • Áruk leszedése futószalagról

Amit Tőled elvárunk:

  • Két műszak vállalása (6:00-15:00 és 13:00-22:00)
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit Neked kínálunk:

  • Kiszámítható jövedelem (fix alapbér bruttó 200.000 Ft + teljesítménybér + cafetéria)
  • Elérhető bruttó bér akár 350.000 Ft + cafetéria.
  • Mobiltelefon saját használatra
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Pozíció területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Timót utca 5.

Ha már nálunk dolgozol ajánld ismerőseidnek, barátaidnak a céget, ezért 2 x bruttó 50.000 Ft prémiumban részesítünk!

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros (Budapest)
  • Hirdető cég: Unix Autó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Raktári áruk összegyűjtése polcokról, vonalkód olvasó használatával Termékek betárolása polcokra Árukiadás szállítóautókra Áruk leszedése futószalagról
  • Elvárások: Két műszak vállalása (6:00-15:00 és 13:00-22:00) Erkölcsi bizonyítvány
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: Unix Autó Kft.>