IKEA Lakberendezési Kft. (IKEA LAKBERENDEZÉSI KFT. - BUDAÖRSI ÁRUHÁZ)

Raktáros (Budaörs)

Hirdetés szövege:

    Budaörs, Magyarország
    Pozíció jellege: teljes munkaidő
    Pozíció várható betöltési ideje: 2019 október
    Téged keresünk ha:
    • Targonca jogosítvánnyal rendelkezel (OKJ-s bizonyítvány, érvényes hatósági jogosítvány), és szeretsz logisztikai területen dolgozni,
    • rugalmas vagy és kész arra, hogy éjszaka, vagy korán reggel dolgozzál,
    • fizikai erőnléted jó,
    • logikus gondolkodással, problémamegoldó és konfliktuskezelő készséggel rendelkezel,
    • képes vagy hatékonyan szervezni a munkát, miközben figyelsz a részletekre,
    • igazi csapatjátékos vagy,
    • rendelkezel szakmai tapasztalattal. Szakmai tapasztalat hiányában is szeretettel várunk!
    Feladataid:
    • a beérkező kamionokból az árut targonca használatával pakolod ki
    az árufogadó területére,
    • az árufogadó területéről az árut tovább mozgatod az eladási és/vagy
    a raktározási helyére,
    • a lefogyott eladási helyeket feltöltöd kézzel vagy gépi eszköz segítségével,
    • a vásárló által megvásárolt termékeket készíted össze,
    • proaktívan teszel az áruház biztonságáért, a vevők és a kollégáid érdekében,
    • a vevők érdekeit szem előtt tartva magas színvonalú szolgáltatást nyújtasz,
    • leltári feladatokban aktívan részt veszel és felelősséget vállalsz a raktárban
    kezelt termékekért, Dolgozz velünk, mert:
    • hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, ahol mindig jó kedvvel végezheted a
    munkádat, és a munkakörnyezet is egyedi,
    • versenyképes, kiszámítható és bejelentett jövedelmet kínálunk számodra,
    • a munkábajárással kapcsolatos költségeidet kormányrendelet szerint megtérítjük,
    étkezési támogatást és egyéb béren kívüli juttatásokat nyújtunk (pl. Cafetéria
    rendszer),
    • rugalmas munkaidőbeosztást nyújtunk,
    • széles körű karrier lehetőséget biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Sport utca 2-4.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.