BubbleStar Hungary Kft.
Munkatársat keresünk

Raktáros

pozícióba.
Tud bánni az emberekkel, de szeretne előbbre lépni? Lehetőségeket keres képességeinek továbbfejlesztésére? Érdeklődik az egészséges életmód és az aktuális divat irányzatok iránt? Szeretne egy eredeti projekt részese lenni? Akkor éppen Önt keressük! Az OXO Bubble Tea teabárok folyamatosan bővülő, ismert, világméretű hálózata új arcot keres a raktárunk csapatába.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítólevelek készítése (angol nyelven is)
  • Kommunikáció a vásárlókkal
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • az összeszedő lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése
  • raktári rendfenntartásának biztosítása
  • leltározás
  • érkező szállítmány esetén ellenőrzési és rendszerezési feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• szeresse az új dolgokat, legyen nyitott az új kihívásokra
• tudjon csapatban dolgozni, legyen kommunikatív a vásárlók és munkatársak irányában
• legyen pozitív beállítottságú, optimista és barátságos
• képes legyen kezelni a kellemetlen helyzeteket, például a türelmetlen vendégek „hadát”
• B kategóriás jogositvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  •      Microsoft szoftverek haladó szintű használata (excel)
  •      Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

• mindenekelőtt az Ön pozitív hozzáállásától függő előnyös fizetési feltételeket
•  munkavállalói előnyök széles skáláját
• a társaság által támogatott részvételt sportrendezvényeken és az ún. csapatépítő rendezvényeken
• szakemberek által nyújtott továbbképzést
• szakmai tapasztalat szerzését egy fejlődőképes társaság keretén belül
• kellemes munkakörnyezetet egy kis közösségben
• előrelépési lehetőséget– munkatársaink 1/3-át cégen belül előléptetjük
• havi bruttó 350.000,-Ft bér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1135 Budapest

Fényképes önéletrajz szükséges!