77 Ing Kft.

Raktáros [BF]

A 77 ING Kft. orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat.
munkatársat keresünk a balatonfüredi telephelyére, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Főbb feladatok, munkák:

  • raktári anyagok bevétele, kiadása;
  • anyagok szakszerű tárolása, biztosítva az azonosíthatóságot;
  • gépi és kézi anyagmozgatás;
  • anyagok kikészítése, gyártásba adása (komissiózás);
  • raktári rend betartása;
  • raktári kisegítő és adminisztrációs feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú iskolai végzettség (érettségi);
  • minimum 3 év raktáros/targoncás munkakörben szerzett tapasztalat;
  • érvényes targoncavezető jogosítvány (gáz és elektromos);
  • alapszintű számítástechnikai ismeretek (Excel, vállalatirányítási rendszer);
  • fizikai terhelhetőség;
  • precíz, pontos, gyors munkavégzés;
  • megbízhatóság, feddhetetlen előélet.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ABAS vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • magas szintű számítástechnikai ismeretek;
  • gyalogoskíséretű és emelővillás targonca használati gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, 100%-ig magyar tulajdonban álló vállalkozásnál;
  • versenyképes jövedelem;
  • kiemelkedő mértékű Cafeteria juttatáscsomag;
  • hatékony, összetartó, célorientált csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

8230 Balatonfüred, Lapostelki utca 9.

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését és jelentkezni szeretne, kérjük, hogy fényképpel ellátott, magyar nyelvű, szakmai önéletrajzát az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva küldje el hozzánk.