Magyarország egyik legnagyobb, dinamikusan fejlődő, németországi anyavállalati hátterű cipőgyára építi magyarországi bázisát és csapatát. A magyarországi telephely a cégcsoport gyártáslogisztikai és termékfejlesztési központja.

A magyarországi honlapunk www.berkemann.hu számos további információt rejt cégünkről és termékeinkről.

A Berkemann Hungary Bt. cipőgyár munkatársat

keres raktáros pozícióba

Munkaköri feladatok:

  • Kézi anyagmozgatás
  • Gépi anyagmozgatás
  • Anyagok összekészítése (komissiózás)
  • Készletek kezelése
  • Leltározás
  • Áru átvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jogosítvány gyalogkíséretű targoncára
  • (OKJ 3312)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Nyitottság az új feladatokra
  • Csapatjátékos

Előnyök:

  • Tapasztalat raktáros munkakörben

Mi kínáljuk:

  • Stabil, hosszú távú biztos munkahely
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható egy műszakos munkarend
  • Meleg étkezés heti 4 napon
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények
  • Munkába járás költségtérítése 12Ft/km
  • Munkavégzés helye:

    Kiskunfélegyháza, 6100 Majsai út 30.

    Kapcsolatfelvétel:

    Önéletrajzát és motivációs levelét, bérigényét küldje el Dobák Erzsébetnek a „Jelentkezem” gombon keresztül.
    Ha kérdése van, várjuk hívását a 06 76 561 013-as telefonszámon hétköznap 07.00 – 15.00 között

    Berkemann Hungary Bt.
    6100 Kiskunfélegyháza . Majsai út 30. . www.berkemann.hu