BEOROL HU Kft.
A Beorol Group magyarországi leányvállalata festőszerszámok, kőműves szerszámok, vegyianyagok, barkács szerszámok gyártója és nagykereskedőjeként évről évre dinamikusan növeli piaci részesedését. Fontos számunkra a megbízható munkaerő, és a jó hangulatú, barátságos munkahelyi légkör.
Munkatársat keresünk

Raktáros

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Budapest XVII. kerületi raktárunkba új kollégát keresünk, aki
    • nyomtatott listák alapján összeszedi a megrendelt tételeket,
    • becsomagolja a futárnak átadható módon,
    • igény szerint utántölti a szedősorokat a raklapos részből,
    • felcimkézi a csomagokat a futár számára,
    • nyomon követi a listákat, és az elkészülteket átadja számlázásra.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Megbízható, becsületes, felelősséggel önállóan dolgozni tudó leendő kollégák jelentkezését várjuk, igényt tartunk a gyors munkavégzés képességre.
    Targonca jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

    Gyorsan növekvő vállalatunk kis létszámú, barátságos, családias hangulatú munkahelyet kínál. Kollégáink hétfőtől péntekig, 9.00 - 17.00 óra közötti munkaidőben, teljes munkaidőben bejelentve dolgoznak nálunk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1172 Budapest, Cinkotai út 32.

Kérük jelentkezését / önéletrajzát a "JELENTKEZEM" gombra kattintva küldje el részünkre.