BENTELER Distribution Hungary Kft.

Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

    Holland tulajdonú acélcsőkereskedelemmel foglalkozó cég munkatársat keres RAKTÁROS pozícióba azonnali belépéssel.

    Feladatok:
    •Áru összekészítése és mozgatása raklapos vagy szálanyag formájában
    •Szállítólevelek és egyéb dokumentációk kezelése
    •Áru címkézése
    •Munkakörnyezet tisztántartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    •Szakmunkás végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
    •Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
    •2 műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    •Raktározási területen szerzett tapasztalat
    •Darus, targoncás jogosítvány és OKJ bizonyítvány
    •Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Műszak pótlékok
    • Cafeteria: 20.000 Ft/hó
    • Minőségi bónusz
    • BKV bérlettérítés 10.500 Ft/hó vagy bejárási támogatás 15 Ft/km
    • határozatlan idejű munkaszerződés
    • hosszú távú munkalehetőség

    Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület, Üllői út 807. (Airport City Logisztikai Park)

    A Benteler Distribution Hungary Cső- és Acélkereskedelmi Kft. mindig a legmegfelelőbb jelöltet igyekszik megtalálni, tekintet nélkül a jelölt faji és etnikai hovatartozására, politikai beállítottságára, vallására vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére vagy szexuális életére.
    Kérjük, ne küldjün részünkre olyan önéletrajzot, motivációs levelet vagy más mellékletet, amely a következők valamelyikét vagy mindegyikét tartalmazza: érdeklődési kör, hobbi, egyéb olyan adat, amely nem releváns a munkaviszony létesítése, megszűnése szempontjából.
    Továbbá kérjük, ne osszon meg velünk semmilyen az előző, vagy jelenlegi munkahelyével kapcsolatos üzleti titkot vagy vállati információt.
    Adatait a GDPR (EU 2016/679. sz. rendelete), valamint a hatályos nemzeti jogszabályok és hatósági állásfoglalások, ajánlások alapján kezeljük a pozíció betöltéséig azt követően pedig az Ön önkéntes hozzájárulásával a hozzájárulásban meghatározott célból és ideig.
    Köszönjük közreműködését!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1182 Budapest, Üllői út 807.

Egyéb juttatások:

cafeteria

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.