Te is szeretnél a jelen helyzetben is egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni?

RAKTÁROS – AZONNALI KEZDÉSSEL

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület

Ajánlatunk:

  • 2 műszakos munkarendben bruttó 360.000 Ft átlag bér (átlag nettó 239.400 Ft), amely alapbérből, teljesítmény prémiumból és műszakpótlékból áll össze
  • Bejelentett munkaviszony, azonnali kezdés
  • Étkezési lehetőség cégünk saját éttermében
  • A próbaidőd lejárta után ingyenes belépési lehetőség a céges mobilflottába (10 óra beszélgetés, 1 GB internet)
  • A szükséges munkaruhákat évszaknak megfelelően ingyenesen biztosítjuk
  • Napi 1 óra munkaközi szünet

A munkaidőd:

  • A munkavégzés egyhavi munkaidő keretben történik, túlóra nélkül
  • Két műszak:
    - „A” hét: Hétfőtől-Szombatig 06:00-15:00 (szombati munkavégzés esetén egy hétköznapi szabadnap jár)
    - „B” hét: Hétfőtől-Péntekig 13:00-22:00

Mi lesz a feladatod?

  • Betárolás, komissiózás és anyagmozgatás (kézi)
  • PDA kezelés (egy okostelefon használatánál ez sem bonyolultabb)
  • Vigyázol a rád bízott termékekre
  • Rendet és tisztaságot tartasz a raktárban

Amit mi várunk tőled:

  • Alapfokú végzettséget
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatot
  • Pontosságot és precizitást
  • Szabályozott munkafolyamatok betartását
  • Jó fizikai erőnlétet (a csomagok súlya 1-25 kg között változik)
  • Lehetőség szerint környékbeli lakhelyet (1 órán belül)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.