Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, budapesti logisztikai központjába keres munkatársakat hosszú távra, két műszakos – délelőtt, délután - munkarendben az alábbi beosztásban

Raktáros - azonnali kezdéssel

átlag bruttó 360.000,- Ft (átlag nettó 245.000 Ft)
Az elmúlt 2 évben közel 50%-kal emeltük a béreket a Logisztikai Központunkban dolgozó, fizikai munkát végző munkatársak esetén.
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Ajánlatunk:

  • Kiemelkedő és kiszámítható jövedelem
  • Bejelentett munka, hosszútávra
  • Azonnali kezdés
  • Napi meleg étkezési lehetőség
  • Dolgozói kedvezmények
  • Mobiltelefon saját használatra - próbaidő után
  • Modern, folyamatosan fejlődő munkakörnyezet

Feladataid:

  • Raktári áruk betárolása, összegyűjtése polcokról
  • Kézi vonalkód olvasó (PDA) használata
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Amit Tőled várunk:

  • Két műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 6:00-15:00, 13:00-22:00
  • Havi két szombati munkavégzés 6:00-15:00 (túlóraként kifizetve)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Timót u. 5

Havi nettó fizetési keret:

245 000 HUF

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.