KENSHO Szolgáltató Kft.
  • Szereted a játékokat vagy a küzdősport érdekel? Mi ezzel foglalkozunk és pont Téged keresünk, ha szívesen lennél Raktáros-áruösszekészítő.

    Cégünk 15 éve van jelen a magyar piacon, egyre nagyobb teret hódítva. Éppen ezért most újra bővítjük csapatunkat, hogy mindenki kényelmesen tudjon dolgozni, könnyebben el tudjuk osztani a feladatokat. A Raktáros-áruösszekészítő nagyrészt kézzel pakoló munkát végez, de nem ijed meg a békától sem!

  • Bővülő csapatunkba

    Raktáros-áruösszekészítő

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      • érkező szállítmányok/konténerek lerakodása, átvétele, címkézése, betárolása, raktárban való elhelyezése,
      • rendelések kiadása, kitárolása, komissiózása, csomagolása, összekészítése,
      • visszáru kezelése, ellenőrzése, osztályozása, bevételezése, betárolása,
      • a raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése,
      • a raktári rend fenntartása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum szakmunkás végzettség,
      • pontos, precíz, igényes munkavégzés,
      • terhelhető, megbízható személyiség,
      • jó fizikum,
      • jó számolási készség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat,
      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

      • versenyképes jövedelem,
      • kulturált munkakörnyezet,
      • egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér,
      • hosszú távú munkalehetőség,
      • lendületes, fiatal, segítőkész csapat,
      • kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség.

      Munkavégzés helye: Budapest 3. kerület, Csillaghegyi u. 13.
      A munkaidő hétfőtől péntekig, reggel 9 órától délután fél 6-ig tart, a munkarendet betartjuk, valamint az ebédidőn kívül több kis szünetet is biztosítunk.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1037 Budapest, Csillaghegyi út 13.

    A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatold magyar nyelvű önéletrajzodat!