Raktáros - árukiszállító

MODELL & HOBBY Kft.

1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5.

Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.
Ha érdekel a játékok világa, szereted a változatos feladatokat és a fiatalos munkakörnyezet, folyamatos fejlődésre törekszel, akkor Magyarország egyik legnagyobb játékpiaci szereplőjénél, a többszörös Ország Boltja díjas JátékNet.hu webáruháznál a helyed!

Főbb feladatok, munkák:

Miből fog állni a napi munkád, ha a munkatársunk leszel?

•    komissiózás
•    komissióhelyre tárolás
•    áru összekészítés
•    szortírozás-csomagolás, ellenőrzés
•    bevételezés, bevételezési folyamatok támogatása
•    készletellenőrzés
•    áruátvétel, árukiadás
•    címkézés
•    raklapozás
•    fóliázás
•    raktár rendben tartása
•    munka,- és tűzvédelmi előírások betartása
•    3,5 tonnás furgon vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szeretni fogod ezt a pozíciót, ha:

•    pontos és megbízható vagy
•    bírod a pörgést
•    jó csapatjátékos vagy
•    képes vagy önállóan dolgozni
•    terhelhető vagy

Milyen végzettséggel, gyakorlattal kell rendelkezned, ha nálunk fogsz dolgozni:

•    középfokú végzettség
•    B kategóriás jogosítvány rutinos vezetési tapasztalattal
•    Budapesti helyismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

•    ha releváns tapasztalatot szereztél raktárosként és/vagy árukiszállítóként
•    ha dolgoztál már kézi adatgyűjtő eszközzel (PDA)

Amit kínálunk:

Milyen nálunk dolgozni?

•    A csapatunkba több, mint 100 munkatárs tartozik, akik több webáruházat is működtetnek. A gyermekjáték kereskedelem területén a B2B, B2C szektorban is jelen vagyunk, illetve a távirányítású modellek, makettek értékesítésével is foglalkozunk az üzletünkben.
•    Magyarországra és Romániába értékesítünk, tervünkben van, hogy további országokban terjeszkedjünk.
•    A csapatunk tagjai azt az elvet vallják, hogy nem a munkaórák száma a lényeg, hanem az elvégzett munka hatékonysága, így a karácsonyi nagy csúcsidőszakban is mindenki arra törekszik, hogy mindent megtegyenek azért, hogy minden kisgyermek megkaphassa a fa alá az ajándékát.

Ahova Téged várunk!

A XXI. kerületben lévő Budapest Szabadkikötő Logisztikai és Ipari Parkban található, modern, világos, temperált fűtéssel ellátott közel 7 000 négyzetméteres raktárunk, ahova Téged várunk. A raktár területén belül megtalálható cégünk Vevőszolgálata is.

Amit nyújtani tudunk:

•    Fiatal, dinamikus csapat
•    Egyműszakos munkarend (szezonban kétműszakos munkarend)
•    Versenyképes alapfizetés és mozgóbér
•    Kedvezményes dolgozói vásárlási lehetőség
•    Modern, kulturált munkakörülmények
•    Stabil, hosszútávú munkalehetőség
•    Ingyenes parkolás
•    Céges busz használata a BSZL területén belül

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Ha úgy érzed itt a helyed nálunk, akkor küldj nekünk egy fényképes magyar nyelvű önéletrajzot, fizetési igényed megjelölésével!