MM Debrecen
Munkatársat keresünk

Raktáros, árufeltöltő

pozícióba.
A mi sztorink:

Az első áruház nyitásakor az volt az álmunk, hogy egy olyan nyugat-európai színvonalú műszaki kereskedelmi hálózatot hozzunk létre, ahol a vásárlók és munkavállalók egyaránt jól érezhetik magukat. 1997 óta minden nap elhivatottan dolgozunk azért, hogy elsők maradjunk a műszaki cikkek piacán…és mi a Te sztorid?

Főbb feladatok, munkák:

beérkező áru szakszerű elhelyezése a raktárban — raktárrend kialakítása és fenntartása
házhoz szállítás összekészítése és kiadása
kapcsolattartás az eladótérben dolgozó értékesítőkkel, munkájuk támogatása
eladótér áruval történő feltöltése, árumozgatás
papír- és műanyaghulladék kezelése és préselése
leltározás

Az álláshoz tartozó elvárások:

szerinted is a rend a lelke mindennek,
dolgoztál már raktárban és szívesen tartanál rendet a műszaki cikkek között is,
könnyen veszed az akadályokat, sőt elhárítod őket,
ráadásul kedves és jó fej vagy, aki szeretne hasonló és segítőkész kollégák között dolgozni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

van vezetőüléses és gyalogkíséretű targoncára szóló gépkezelői jogosítvány és/vagy OKJ-s targoncavezető szakképesítésed
legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
számítógépes ismeretek birtokában is vagy

Amit kínálunk:

Amit mi kínálunk cserébe:
változatos juttatási csomagot: havi prémiumrendszer; Vodafone flotta csomag, nem csak neked, hanem családodnak is; All You Can Move kártya regisztrációs lehetőség; bankszámlanyitási kedvezmény és munkatársi kedvezmények és promóciók
folyamatos képzéseket, hogy mindig naprakész tudásod legyen
kiszámítható és előre tervezhető munkaidő beosztást
stabil és szerethető munkahelyet egy multinacionális vállalatnál
fiatalos légkört és segítőkész csapatot, vezetőt

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4024 Debrecen, Csapó utca 30.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!