Hardverker Online Kft.
  • Cégünk több mint 13 éves múltra tekint vissza, a kezdetben 1-2 fővel működő vállalkozás jelenleg 25+ főt alkalmaz, és egy több mint 500nm alapterületű telephelyen működik a 9. kerület Ferenc tér 5. szám alatt.
  • Fő tevékenységi körünk az informatikai termékek kis- és nagykereskedelme, pár éve azonban jelentősen bővítettük az általunk forgalmazott termékek palettáját (70.000+ termék, közte például háztartási cikkek, biztonság- és világítástechnikai eszközök, gyermekjátékok).
  • A klasszikus web áruház külső egy komoly, több ezer különböző terméket készleten tartó boltot takar, így rengeteg terméket azonnal, készletről tudunk biztosítani az ügyfeleknek és viszonteladó partnereinknek.
  • Megrendeléseink nem csak a fővárosból, hanem az ország egész területéről érkeznek hozzánk. Cégünk a GLS illetve a HDT Futárszolgálatokkal is kapcsolatban áll, ezzel is próbáljuk megtámogatni minden rendelésünk gyors és precíz teljesítését.
  • A HardverKER Online Kft., megalakulása óta, stabil helyet harcolt ki magának a piacon. Termékkínálatunk folyamatos bővülése, illetve szolgáltatásaink magas színvonala miatt, vevőkörünk is folyamatosan gyarapszik. Célunk, hogy a már meglévő, több mint 100.000 regisztrált vásárlónk mellett, kínálatunkat is tovább gyarapítsuk, melyben kvalifikált kollégák segítik elő munkánkat.
  • Raktáros, árucsomagoló

    Főbb feladatok, munkák:

      • beérkező rendelések feldolgozása
      • kapcsolattartás partnereinkkel
      • kapcsolattartás a futárszolgálattal
      • technikai segítségnyújtás írásban és szóban
      • áru összeállítása, csomagok készítése
      • számlázás
      • logisztikai folyamatok nyomon követése

      Munkaidő:

      • 8 órás váltott műszak - délelőtt és délután, heti forgásban

      • e-mailben küldött fényképes önéletrajz
      • fizetési igény megjelöléssel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum középfokú végzettség
      • naprakész hardver- illetve szoftver ismeret
      • rugalmasság, csapatmunkára való hajlam
      • jó teherbíró képesség, terhelhetőség

    Amit kínálunk:

      • versenyképes fizetés
      • fiatalos, baráti légkörű csapat
      • rendszeres csapatépítők (gokart, lézerharc, Balatoni hétvége...)
      • termékeinkre dolgozói kedvezmény
      • rugalmasság
      • hosszú távú, biztos munka

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1094 Budapest, Ferenc tér 5.

    Havi nettó fizetési keret:

    170 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    céges üdülés, üdültetés