Raktáros – Árucímkéző br. 440.000 Ft elérhető megemelt bérrel

Unix Autó Kft.

Budapest IX. kerület

Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalataként, budapesti logisztikai központunkba keresünk Raktáros munkatársakat hosszú távra, az alábbi beosztásban:

Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület

Az ajánlatunk:

  • Azonnali kezdés, teljesen bejelentett munkaviszony
  • Bruttó 440.000 Ft elérhető bér, egyéni teljesítménytől függően (alapbér + teljesítmény prémium)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Automatizált, modern környezet
  • Kedvező étkezési lehetőség cégünk saját éttermében
  • Próbaidő után céges mobiltelefon
  • Évszakhoz illeszkedő munkaruhák térítésmentesen
  • A legutóbbi havi bruttó átlagbér Raktáros - Árucímkéző pozícióban: 360.000 Ft volt

A munkaidőd:

  • Beosztás:
    Hétfőtől – Péntekig 06:00-15:00
  • A munkavégzés havi munkaidő keretben történik

A feladataid

  • Termékek címkézése automatizált gépeken
  • Vigyázol a rád bízott termékekre
  • Rendet és tisztaságot tartasz a Raktári munkaterületeden

Amit mi várunk tőled:

  • Alapfokú végzettséget
  • Pontosságot és precizitást
  • Jó fizikai erőnlétet
  • Lehetőség szerint környékbeli lakhelyet (1 órán belül)
  • Saját felelősségű, önálló munkavégzés képessége

#raktáros #1műszak #unixauto #logisztika #raktárosárucímkéző #várunkrád #budapest

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.