Raktáros

Főbb feladatok, munkák:

Csepeli telephelyünkre raktáros munkatársakat keresünk kiemelt bérezéssel.
Feladatok:
  • acélanyagok mozgatása, kiadása, bevételezés
  • raktári rend fenntartása
Jelentkezés feltétele: 8 általános iskolai végzettség
Előny:
  • Emelőgépkezleői (kivéve Targoncavezető) OKJ
  • Targoncavezető OKJ + gépkezelői jogosítvány (3324-es gépcsoport)
  • Nehézgépkezelő OKJ
  • Könnyűgépkezelő OKJ
  • Darukezelési, targoncavezetési, fűrészgépkezelési és lángvágói tapasztalat

Az álláshoz tartozó elvárások:

8 általános iskolai végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Emelőgépkezelői (kivéve targoncavezető OKJ)
Targoncavezető OKJ+gépkezelői jogosítvány (3324-es gépcsoport)
Nehézgépkezelő OKJ
Könnyűgépkezelő OKJ
Darukezelési, targoncavezetési, fűrészgépkezelési és lángvágói tapasztalat

Amit kínálunk:

Nemzetközi hátterű, acélipari termékeket forgalmazó cég csepeli raktárába raktáros kollégákat keres azonnali kezdéssel, versenyképes juttatásokkal.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.