Az APTIV egy fejlett technológiai vállalat, mely a múltban már bebizonyította, hogy képes elősegíteni a mobilitást. Mi elköteleződtünk amellett, hogy életre hívjuk az önjáró autók következő generációját, az okos városokat és az összekapcsoltságot.aptiv.com
Szombathelyi gyártócégünk további fejlődéséhez várjuk új munkatársak jelentkezését az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok kiszolgálása
  • Alapanyagok, félkész termékek, csomagoló anyagok eljuttatása a felhasználás helyére
  • Gyártósorról üres göngyölegek, visszaforgó csomagolások, félkész termékek, készáruk kivonása
  • Beérkezett alapanyag autóról lepakolása
  • Készáru, félkész áru autóra pakolása
  • A készlet kezelése a FIFO elv betartásával

Elvárások:

  • Nyolc általános iskolai végzettség
  • Targonca jogosítvány - előnyt jelent
  • Raktári tapasztalat - előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Céges buszjáratokkal segítjük a munkába járást

Állás, munka területei:

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

Szombathely, 9700 Puskás Tivadar u. 10.

Az önéletrajzokat/jelentkezéseket e-mailben, telefonszám megadásával várjuk a 'Jelentkezem' gombra kattintva.

9700 Szombathely, Zanati út 29/A.