ANDA Kft.

Raktáros

Ha szívesen dolgozna egy, a piacon több, mint 25 éve meghatározó szerepet betöltő, nagy múltú cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb megnyomásával.

Főbb feladatok, munkák:

Több, mint 25 éve stabilan működő nagykereskedelmi tevékenységet végző vállalkozás keres normál, hétfőtől péntekig tartó 8 órás munkaidőre raktáros kollégát.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Pontosság
  • Teherbírás
  • Ügyfélorientált hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hétköznap, normál nappali munkaidőben végzett tevékenység
  • 8 órás munkarend
  • Jól karbantartott, korszerű eszközökkel való munkavégzés
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú álláslehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém