Partnercégünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Raktáros

Amit kínálunk:

  • Attraktív bércsomag (alapbér, 13. havi fizetés)
  • Bejárási támogatás
  • Hétfőtől péntekig tartó 1 műszakos munkarend
  • Nemzetközi, biztos hátterű munkáltató
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Fiatalos csapat, kiváló csapatszellem
  • Magas szintű vállalati kultúra
  • Fejlődési lehetőség, tréningek

Feladatok:

  • Raktárkezelés: áru elpakolása, bevételezése, kiadása, visszáru kezelés
  • Vevői rendelések összekészítése, csomagkiküldés lebonyolítása
  • Raktári bizonylatok elkészítése, kezelése, ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Raktári eltérések tisztázása, részvétel leltárban
  • Kézi és gépi anyagmozgatás (könnyű fizikai munka)
  • Esetenként vevők személyes kiszolgálása
  • Szoros együttműködés az ügyfélszolgálattal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 3324-es típusú targoncavezetői engedély
  • Raktári területen szerzett tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló állóképesség és nagy munkabírás

Munkavégzés helye:

Budaörs (Budapest – Kelenföldről céges busz indul)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.