Nemzetközileg elismert, villamossággal foglalkozó Partnerünk számára keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Versenyképes bérezés – havi nettó 200.000Ft
  • 1 műszakos munkavégzés (H-P-ig 8:00-16:30)
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Családias légkör
  • Modern, rendezett munkakörnyezet
  • Jó megközelíthetőség
  • Hosszú távú munkavégzési lehetőség, biztos háttér

Te vagy a mi emberünk ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Előny: Új típusú OKJ-s targoncavezetői engedély (3324)
  • Fizikai munkabírás

Feladataid lesznek:

  • Anyagmozgatás, targoncázás
  • Árubeérkeztetés, árukiadás, komissiózás
  • Egyéb raktári feladatok, esetenként csomagolás
  • Raktári rend betartása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a „Jelentkezem” gombon keresztül.