Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
AblakGuru Kft.

Raktáros

Hirdetés szövege:

    Csepeli nyílászáró kis és nagykereskedésbe keresünk, új munkatársat!

    Feladatok:
    - Az eladott áru összekészítése, kiadása, kivételezése, ügyfelek kiszolgálása
    - Beérkező áru ellenőrzése, átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése (fizikai munka!)- Raktár készlet nyilvántartása, készlet fenntartó utánrendelés
    - A raktár és telephely rendjének és tisztaságának ellenőrzése és fenntartása, működésének biztosítása, karbantartási feladatok
    - Eladás és tájékoztatás a vevők részére
    - Árajánlat készítés

    Elvárások:
    - pontos, precíz, önálló munkavégzés
    - kommunikatív, terhelhető, jó fizikum
    - B kategóriás jogosítvány előny
    - Szakmai elvárás nincs, de előny!

    Amit nyújtunk:
    - Biztos hosszú távú állás
    - Stabil cég
    - Fejlődési lehetőség
    - Tisztességes bér
    - Kölcsönös bizalom és megbecsülés

    A munkahely nem dohányzó!

    Jelentkezni önéletrajzzal és fizetési igénnyel a "Jelentkezem" gombra kattintva tud!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1214, Budapest XXI,Budapest II. Rákóczi F. út 193. B

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros
  • Hirdető cég: AblakGuru Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Csepeli nyílászáró kis és nagykereskedésbe keresünk, új munkatársat! Feladatok: - Az eladott áru összekészítése, kiadása, kivételezése, ügyfelek kiszolgálása - Beérkező áru ellenőrzése, átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése (fizikai munka!)- Raktár készlet nyilvántartása, készlet fenntartó utánrendelés - A raktár és telephely rendjének és tisztaságának ellenőrzése és fenntartása, működésének biztosítása, karbantartási feladatok - Eladás és tájékoztatás a vevők részére - Árajánlat készítés Elvárások: - pontos, precíz, önálló munkavégzés - kommunikatív, terhelhető, jó fizikum - B kategóriás jogosítvány előny - Szakmai elvárás nincs, de előny! Amit nyújtunk: - Biztos hosszú távú állás - Stabil cég - Fejlődési lehetőség - Tisztességes bér - Kölcsönös bizalom és megbecsülés A munkahely nem dohányzó! Jelentkezni önéletrajzzal és fizetési igénnyel a "Jelentkezem" gombra kattintva tud!
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-09-29