Cégünk magyar tulajdonú ruházati disztribútor társaság, mely meghatározó szerepet tölt be a közép-európai promóciós, munkaruházat nagykereskedelmi piacon. Vállalati kultúránk meghatározó értékei a rugalmasság, a nyitottság, a tanulási hajlandóság, a munkaorientáltság és az ügyfélcentrikusság.

Munkatársat keresünk

Raktári ügyintéző

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Személyes átvétel ügyfeleinek fogadása és irányítása (csomagok kikérése a csomagolóból, ügyfél támogatása a csomag átvételéről)
    • Bejövő árut szállító autók sofőrjeinek fogadása és eligazítása
    • Kollégák tájékoztatása a beérkező szállítmányokról
    • Kamerarendszer felvételeinek kimentése reklamációkezelés céljából, a raktárvezető lekérése alapján
    • Általános irodai adminisztráció elvégzése
    • Riportok futtatása, elkészítése a raktárvezető részére
    • Raktári tárgyaló és fogadótér felügyelete, rendben tartása
    • Irodaszer és egyéb kis értékű kellékáruk kezelése, igény jelzése a megrendeléshez
    • Raktári látogatók, külső vállalkozók belépésének ügyintézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség
    • Haladó office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló feladatkörökben szerzett tapasztalat
    • Valamely szláv vagy/és latin nyelv ismerete

Amit kínálunk:

    • Versenyképes bérezés
    • Cafeteria a próbaidő letelte után
    • Havi jutalom
    • Féléves jelenléti prémium
    • Munkatárs ajánlási bónusz
    • Munkába járás támogatása
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Azonnali kezdés
    • Stabil háttér
    • Kellemes, családias, tiszta munkahelyi légkör
    • Nyugat-Európai munkakörülmények (Modern, új géppark)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Spanyol - Alapfok/társalgási szint
  • Olasz - Alapfok/társalgási szint
  • Cseh - Alapfok/társalgási szint
  • Lengyel - Alapfok/társalgási szint
  • Román - Alapfok/társalgási szint
  • Szerb - Alapfok/társalgási szint
  • Szlovák - Alapfok/társalgási szint
  • Horvát - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Budaörsi utca 1.

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, bérigénye megjelölésével.