KERTTRADE Kft.
  • Reklámipari, építőipari műanyaglemezeket, egyéb műanyag termékeket, kiegészítőket, illetve italtechnológiai termékeket forgalmazó cégünk keres dunavarsányi telephelyére raktári ügyintéző munkatársat.
  • Raktári ügyintéző

    Főbb feladatok, munkák:

      • a raktárba beérkező áruk átvétele, elhelyezése, illetve ezek koordinálása
      • szállítólevél, számla alapján az áruk összekészítésének, csomagolásának ellenőrzése
      • az ügyviteli rendszer teljes körű ismerete, kezelése
      • kapcsolattartás az irodai értékesítéssel, számlázással, logisztikával
      • raktári kollégák munkájának koordinálása
      • részvétel a napi raktári folyamatokban
        • anyagmozgatás, árukiadás
        • vásárlók helyszíni kiszolgálása
        • raktári rend fenntartásának biztosítása
        • munka-, tűzvédelmi előírások, balesetek megelőzésére irányuló szabályok betartatása
      • egyéb, a felettesei által meghatározott feladatok végrehajtása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • legalább középfokú végzettség
      • megbízható, lojális személyiség, terhelhetőség
      • pontosság, precizitás,
      • felelősségteljes önálló munkavégzés és csapatban való együttműködés
      • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: Word, Excel, Outlook)
      • minimum 1-3 év releváns munkatapasztalat

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
      • B” kategóriás jogosítvány,
      • OKJ targoncavezető képesítés (vezetőüléses)
      • idegen nyelv legalább alapfokú ismerete.

    Amit kínálunk:

      • azonnali munkakezdés,
      • versenyképes jövedelem,
      • felelősségteljes pozíció,
      • korrekt munkafeltételek,
      • hosszútávú, stabil munkahely,
      • motivált, dinamikus csapat és családias hangulatú munkakörnyezet,
      • teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől-péntekig, 1 műszakban,
      • fejlődési lehetőség,
      • inspiráló feladatok.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Raktározás, Készletezés
    • Üzleti támogató központok
    • Logisztika támogatás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2336 Dunavarsány, Neumann János út 26.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a pozícióra és szeretne csapatunk tagjává válni, kérjük kattintson a „Jelentkezem” gombra és küldje el fényképes önéletrajzát.