Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Ma-gyarországon, Romániában és Szlovákiában több mint 3000 munkavállalót foglalkoztatunk és közel 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

RAKTÁRI TAKARÍTÓ

(BUDAPEST IX. KERÜLET)

Feladatok:

  • A cég logisztikai központjában található helyiségek takarítása
  • A cég által üzemeltetett büfé rendbetartása (mosogatás, asztalok takarítása)
  • A központban található raktár területének takarítása
  • Szemét összegyűjtés
  • Irodák takarítása

Elvárások:

  • Minőségi munkavégzés
  • Takarítóként szerzett néhány éves tapasztalat elvárás
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízhatóság, önállóság, szorgalom
  • Kétműszakos munkarend vállalása (06:00-15:00, 13:00-22:00)
  • Havi maximum két szombati munkanap vállalása (06:00-15:00)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fix bruttó 210.000Ft-os jövedelem
  • Cafeteria

Pozíció területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Timót utca 5.

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél, és fizetési igény megjelölésével) a jelentkezés gombra kattintva töltheti fel!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktári takarító
  • Rövid pozíció név: Takarító
  • Hirdető cég: Unix Autó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: A cég logisztikai központjában található helyiségek takarítása A cég által üzemeltetett büfé rendbetartása (mosogatás, asztalok takarítása) A központban található raktár területének takarítása Szemét összegyűjtés Irodák takarítása
  • Elvárások: Minőségi munkavégzés Takarítóként szerzett néhány éves tapasztalat elvárás Erkölcsi bizonyítvány Megbízhatóság, önállóság, szorgalom Kétműszakos munkarend vállalása (06:00-15:00, 13:00-22:00) Havi maximum két szombati munkanap vállalása (06:00-15:00)
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-14
Állás, munka még: Unix Autó Kft.>