Fiege Kft.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Raktári rakodó munkatárs

Hirdetés szövege:

    Amit kínálunk:

    biztos nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkavégzés

    teljesítménybér ,cafetéria már próbaidő alatt is. Az elérhető bér két műszak esetén, napi 8 órás munkaidőben teljes hónapra nettó 203.000 Forint, túlóra lehetőség plusz útiköltség-térítés, gyümölcsnapok, ingyenes sportolási lehetőség

    ( úszás és fitness terem használat)

    Feladatok:

    Az áruk mozgatása, kamionokról való leszedése, felpakolása

    Kézi anyagmozgatás a raktár területén

    Elvárások

    Minimum 8 általános

    Precíz munkavégzés

    Terhelhetőség

    Foglalkoztatás:határozatlan idejű munkaszerződéssel, heti 40 órában

    Munkakezdés: akár azonnal

    Munkavégzés: hétfőtől-péntekig, kétműszakos munkarendben (délelőtt: 06.00-14.30; délután: 13.30-22.00 heti váltásban)

    Munkavégzés helye: 1225 Budapest, Campona utca 1. (Harbor Park Logisztikai Központ)

    Jelentkezni szakmai önéletrajzzal e-mailben:

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1225 Budapest, Campona utca 1.

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 17.