Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Dana világelső a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában.
Prémium személy-, haszon- és nehézgépjárműgyártók beszállítójaként az egyik legizgalmasabb és legjelentősebb iparágba nyújt betekintést.

A vállalat 34 országban van jelen

Közel 29.000 munkavállalót alkalmaz

A győri régió egyik legnagyobb vállalataként
A Dana Hungary Kft. 4 telephelyen közel 700 főt foglalkoztat.

Raktári műszakvezető

Off-Highway

Főbb feladatok:

  • Teljes felelősségvállalás a ráktári műszakért - 20-25 fő vezetése, szakmai támogatása és munkájának szervezése
  • Munkavállalók motiválása, teljesítményének értékelése (akciótervek és fejlesztési tervek kidolgozása, végrehajtása)
  • Napi riportokért való felelősség
  • Logisztikai folyamatok optimalizálásában való részvétel
  • Új munkavállalók betanítása
  • Minőségi előírások szerinti logisztikai folyamatok biztosítása

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú/technikusi végzettség
  • Legalább 5 év csoportvezetésben vagy műszakvezetésben szerzett tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Magas stressz tűrési hajlandóság, dinamikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és 10%-os mozgó bér
  • Cafeteria rendszer
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (300 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Iskolakezdési támogatás Cafeterián felül
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Csatlakozz a régió egyik legnagyobb és leginnovatívabb cégéhez.
Kattints a Jelentkezem gombra és küldd el az önéletrajzod!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: DANA HUNGARY KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktári műszakvezető
  • Hirdető cég: DANA HUNGARY KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Teljes felelősségvállalás a ráktári műszakért - 20-25 fő vezetése, szakmai támogatása és munkájának szervezése Munkavállalók motiválása, teljesítményének értékelése (akciótervek és fejlesztési tervek kidolgozása, végrehajtása) Napi riportokért való felelősség Logisztikai folyamatok optimalizálásában való részvétel Új munkavállalók betanítása Minőségi előírások szerinti logisztikai folyamatok biztosítása
  • Elvárások: Legalább középfokú/technikusi végzettség Legalább 5 év csoportvezetésben vagy műszakvezetésben szerzett tapasztalat Érvényes targoncavezetői engedély Kommunikációs szintű angol nyelvtudás Kiváló problémamegoldó képesség Magas stressz tűrési hajlandóság, dinamikus személyiség Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook) Több műszakos munkarend vállalása Autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12
  • Értékelés: 5
  • Értékelők száma: 1