A Hungaropharma Zrt. Magyarország egyik vezető gyógyszer- nagykereskedelmi vállalata. Alapvető célunk, hogy minden esetben a megfelelő gyógyszer a megfelelő helyen és időben a betegek rendelkezésére álljon. A biztonságos gyógyszerellátás feladatának felelőssége mellett Vállalatunk kiemelt figyelmet fordít az innovatív megoldások alkalmazására, a kellemes munkahelyi légkör megteremtésére, valamint az egészségtudatosság területét érintő társadalmi problémák enyhítésére.

Debreceni logisztikai központunkba, állandó délutános munkarendbe

Raktári munkatársakat

keresünk.

Mit kínálunk Neked?

  • fix bruttó 230.000 Ft alapbér, 15% teljesítménnyel arányos mozgóbér,
  • kedvezményes munkatársi vásárlási lehetőség,
  • kulturált munkakörülmények, klimatizált raktárterületen való munkavégzés,
  • fiatalos, lendületes, dinamikus csapat,
  • stabil cégháttér, biztos jövedelem.

Milyen feladatok várnak Rád nálunk?

  • az áruk állványrendszerbe történő ki-, és betárolása,
  • a komissiózott áru tételes minőségi és mennyiségi ellenőrzése a raktárkészlet rendben tartása, napi készletegyeztetés,
  • mobil adatgyűjtő magabiztos használata,
  • raktári rend folyamatos fenntartása,
  • szükség esetén egyéb raktári feladatok ellátása.

Pár dolog, amivel fontos nekünk, hogy rendelkezz:

  • középfokú végzettség,
  • állandó 8 órás (12:30-21:00) műszak vállalása hétfőtől péntekig,
  • részmunkaidő is lehetséges,
  • kiemelkedő monotonitástűrő képesség,
  • felelősségteljes, pontos, megbízható munkavégzés, mert gyógyszerekkel dolgozunk, amiknek a megfelelő időben a megfelelő helyre kell érkezniük nap, mint nap.

Előny:

  • új típusú targoncavezetői jogosítvány és targoncavezetői tapasztalat,
  • gyógyszertári asszisztens, gyógyszertári szakasszisztens végzettség,
  • gyógyszeriparban, illetve kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeret és/vagy RF eszköz tapasztalat.

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a lehetőség és szeretnél egy lendületes csapatban felelősségteljes munkát végezni, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod!