Raktári munkatárs - Diákmunka

Bruttó 1 800 /óra bér

Mind-Diák Szövetkezet

Vecsés

A Szerelvénybolt Kft. 1993-ban családi vállalkozásként indult Kecskeméten, melynek értékeit és alapelveit a mai napig magában hordozza a cég irányítását végző vezetőség. Mára az ország több mint 6 pontján rendelkeznek telephellyel, illetve sikeres webáruházat üzemeltetnek az online vásárlók számára. Az elmúlt évek eredményeinek és sikereinek köszönhetően folyamatosan bővül vállalatuk, ezért nagyon nagy szeretettel várjuk új munkatársak jelentkezését.

Főbb feladatok, munkák

  • Raktárba beérkező, kisebb méretű árucikkek betárolása PDA használatával
  • Komissiózás, csomagolás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Munkaidő
  • Délelőtti műszakok vállalása 8:00 és 12:00 között
  • Heti min. 20 óra vállalása
  • Napi 4-5 órában végezhető diákmunka
  • Munkavégzés helye
  • 2220 Vecsés, Üllői út 807. B. C épület (Airport City Ipari Park)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1800 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1800 Ft lesz
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Gyártás technikus
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Vecsés