Több mint 750 nagykereskedelmi áruházzal 26 országban 119 000 munkavállalóval, a METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások bajnokává válhassunk. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, amely immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára, az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.

Csapatunkba keresünk kollégákat

Raktári munkatárs (Budakalász)

pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Vevői rendelésekhez áruk összekészítése
  • Beérkezett áruk betárolása

Téged keresünk, ha

  • Biztos munkahelyre vágysz
  • Pontos vagy és kiegyensúlyozott teljesítmény nyújtasz
  • Jó, összetartó közösség tagja szeretnél lenni
  • Alkalmas vagy folyamatos könnyű fizikai munka végzéséhez
  • Hosszú távra tervezel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Első hónapban, többműszakos munkarendben, pótlékokkal, betanulási átalánnyal a havi bruttó fizetés 310.000,- Ft
  • További hónapokban a hozzáállásodtól, teljesítményedtől függően elérheti a 350.000,- Ft-ot is, akár a 2. hónaptól
  • Minden hónapban pontosan érkezik a fizetés
  • Ingyenes buszjárat a műszakokhoz igazítva
  • Beosztás készítés az igényeid figyelembe vételével
  • Ingyenes targoncatanfolyam, ha szükséged van rá
  • Ingyenes munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budakalász

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar nyelven!