Te-Di Trade Kft.
Munkatársat keresünk

Raktári kisegítő (rehabos)

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Hűtött élelmiszer nagykereskedő vállalat részmunkaidős munkára felvesz rehabos munkavállalót. Feladat: papírhulladék, üres göngyöleg raktári rendezése; sepregetés; tisztasági takarítás ülős takarítógép használatával, egyéb.

    Adatkezelésünkről cégünk weboldalának láblécében található Adatkezelési tájékoztató elolvasásával tájékozódhat, a jelentkezés megküldésével hozzájárul a személyes adatai kezeléséhez, felhasználásához a tájékoztatóban foglaltak szerint. Adatkezelő: TE-DI TRADE Kft.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Rehabos

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6728 Szeged

Egyéb juttatások:

cafeteria

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!