Raktári kisegítő munka - Diákmunka

Bruttó 1 600 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Fót

Baker Hughes a GE Company, a világ vezető digitális iparvállalata. 43000 alkalmazottal, több, mint 100 országban van jelen az iparágban. Ügyfeleit a gyártástól egészen a végfelhasználásig támogatja. Fontos számukra a környezet védelme, az egészség és a biztonság. Intelligens megoldásokat fejlesztenek ügyfeleik számára az olaj - és gázértékláncokon keresztül, amely innovációt, testreszabott szolgáltatási megoldásokat, képzési programokat és technológiát kínál, ezzel segítve a hatékonyság, a termelékenység és a berendezések megbízhatóságának maximalizálását.

Főbb feladatok, munkák

  • Projektkezdésekre történő anyag-összekészítés lista alapján
  • A minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Alapanyagok, alkatrészek ill. késztermékek kézimozgatása, kezelése, pakolása
  • Csomagolás során történő közreműködés
  • Csomagolási anyagok összekészítése
  • Ömlesztett- és szálanyagok előkészítése felhasználásra/kiküldésre
  • Raktározási általános feladatok segítése
  • Munkavédelmi és egyéb szabályok betartása a raktározási folyamatok során

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office magabiztos használata
  • Munkaidő
  • Heti min. 20 órában végezhető diákmunka

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Home office lehetőség
  • Hosszú távú lehetőség
  • Bruttó 1600 Ft/óra diákbér
  • Stabil, multinacionális háttér, biztos munkahely
  • Ingyenes céges buszjáratok Budapestről illetve Fót közeli településekről
  • Saját autó esetén a bejárás támogatása, egészségbiztosítás, saját edzőterem
  • Kedvezményes árú étkezés biztosított

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Fót