Raktári kisegítő - Diákmunka

Bruttó 1 400 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest XVIII.

A CELEBI Ground Handling Hungary Kft.-nek jelentős szerepe van a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér földi kiszolgálásában. Fontos számukra, hogy minőségi szolgáltatást nyújtsanak utasaiknak és tudják, hogy ehhez a megfelelő munkatársakra van szükségük.

Főbb feladatok, munkák

  • Légi áru mozgatása repülőgépek/kamionok és a raktár között
  • Légi áru szortírozása
  • Szállítandó paletták összeállítása, bontása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Munkaidő
  • Hétfőtől vasárnapig végezhető diákmunka, napi 8-12 órában
  • Heti min. 20-24 órát és havi két hétvégét tudni kell vállalni
  • Rugalmas munkaidő, hetente készülő beosztással
  • Munkavégzés helye
  • Ferihegy 2, Cargo City (A és B terminálok mellett)
  • A munkavégzés nagyrészt modern, zárt raktárban történik

Amit kínálunk

  • Bruttó 1400 Ft/óra, amennyiben 18:00-06:00 között dolgozol, a bruttó béred 1820 Ft/óra
  • Amíg nem vagy 25 éves szja mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is min. 1400 Ft lesz
  • Bónusz ledolgozott órák után: havi 50 óra után br. 10.000 Ft, 100 óra után br. 15.000 Ft, 125 óra után br. 20.000 Ft, 150 óra után br. 25.000 Ft
  • A munka megkezdése előtt fizetett oktatáson való részvétel
  • BKK üzemidőn kívül a haza- és a bejutás taxival biztosított Budapest határán belül

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.