Készen állsz a sikerre?

Raktári dolgozó - targoncavezető

Délelőtti vagy délutáni, heti 40 órás műszakban, B

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai

  • az árut beszállító kamionok le- és felrakodása, raktáron belüli mozgatása
  • csereraklapok, göngyölegek kiadása
  • raktározási feladatok

Az ideális jelölt

  • érvényes targoncajogosítvánnyal rendelkezik (3313)
  • előny: 3312, 3324
  • megbízható
  • nagy munkabírású
  • hosszú távra tervez
  • jó munkakörnyezetre vágyik

Amit kínálunk:

  • napi 8 órás választható műszakban havi bruttó 322.800 Ft kezdő fizetés*
  • délelőtti műszakban (06:00-14:30) hétfőtől-szombatig, beosztás szerint heti 5 nap munkavégzéssel
  • délutáni műszakban (16:00-00:30) hétfőtől-vasárnapig, beosztás szerint heti 5 nap munkavégzéssel
  • + 30%-os éjszakai pótlék 22 óra utáni munkavégzés esetén
  • munkába járás költségének támogatása
  • egyéb ingyenes juttatások
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

*2 év ALDI Magyarországnál töltött munkaviszony után a havi bruttó fizetés: 362.900 Ft (napi 8 órás műszakban).

Jelenleg ebben a poícióban legalább 10 éve az ALDI Magyarországnál dolgozó munkatársaink havi bruttó bére 406.500 Ft.

A munka megkezdése

azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

VÁRUNK AZ ALDI LOGISZTIKAI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD MOST!