Raktári dolgozó

Porsche Hungária Ker. Kft.

Budaörs

A Porsche Hungaria Kft. budaörsi logisztikai központjába várjuk

RAKTÁRI DOLGOZÓ

jelentkezését

Feladatok:

  • alkatrészek és tartozékok átvétele, a bejövő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • áru betárolása a raktári tároló helyekre
  • áru kigyűjtése a raktári polcokról
  • alkatrészek és tartozékok csomagolása, a kimenő áruk minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • egyéb raktározással és árukezeléssel kapcsolatos feladatok

Elvárásaink:

  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány
  • több éves targoncavezetési gyakorlat
  • csapatorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • utazás és munkahelyi étkezés költségeinek támogatása
  • professzionális munkakörnyezet, minőségi munkaeszközök
  • tervezhető, kiszámítható munkaidő (eltolt munkarend: 1. 8:00-16:30;  2. 10:00-18:30, heti váltással; szabad hétvége)
  • modern anyagmozgatási technika
  • fejlett és felhasználóbarát informatikai technika
  • rendkívül kedvezményes sportolási lehetőség biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk:

Budaörs