Készen állsz a sikerre?

Raktári dolgozó - esti részmunkaidős műszak

Esti 5 vagy 4 vagy 3X5 órás műszakban

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai

  • rekeszek/kartonok raklapra történő összepakolása bolti megrendelések alapján +2 fokos hűtőraktárban

Az ideális jelölt

  • pontos
  • megbízható
  • hosszú távra tervez
  • jó munkakörnyezetre vágyik
  • meg tudja oldani egyénileg a munkába járást

Amit kínálunk:

  • 5 órás műszakban 18:00-23:00 között, havi bruttó 209.813 Ft kezdő fizetés*
    napi 5 munkaórában, hétfőtől-vasárnapig a beosztás szerinti öt napon

  • 4 órás műszakban 18:00-22:00 között, havi bruttó 167.850 Ft kezdő fizetés
    napi 4 munkaórában, hétfőtől-vasárnapig a beosztás szerinti öt napon

  • 3X5 órás műszakban 18:00-23:00 között, havi bruttó 125.888 Ft kezdő fizetés
    napi 5 munkaórában, hétfőtől-vasárnapig a beosztás szerinti három napon
  • +30% éjszakai pótlék (22 óra utáni munkavégzés esetén)
  • +100% ünnepnapi pótlék
  • munkába járás költségének támogatása
  • ingyenes targoncavezetői jogosítvány (OKJ)
  • egyéb ingyenes juttatások
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

*2 év ALDI Magyarországnál töltött munkaviszony után a havi bruttó fizetés: 235.875 Ft (napi 5 órás műszakban).

A munka megkezdése
azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod.